سیستم امنیتی تشخیص عنبیه
هک سیستم امنیتی تشخیص عنبیه
بهمن ۱۴, ۱۳۹۴
دوربین‌ امنیتی با قابلیت خواندن پیامک‌ و تشخیص صدا
دوربین‌ امنیتی با قابلیت خواندن پیامک‌ و تشخیص صدا
بهمن ۲۴, ۱۳۹۴
نمایش همه
UPS یو پی اس

UPS یو پی اس

 ۱۰ برند برتر یو پی اس در سال ۲۰۱۵

امروزه یو پی اس (UPS)، محبوبیت زیادی در میان بعضی کاربران پیدا کرده است. یو پی اس وسیله ای برقی است که قادر به تامین برق اضطراری برای حمایت از تمامی نیازهای مشتریان می باشد. در میان محصولات بازار انواع دیگری از برند های UPS وجود دارند اما قبل از آنکه بهترین دستگاه یو پی اس را برای نیاز خود تهیه کنید، این مقاله را مطالعه نمایید. این مطلب حاوی ۱۰ برند برتر موجود در بازار upsاست. این محصولات به خاطر ویژگی ها و فوایدشان برای همه مصرف کنندگان بسیار عامه پسند هستند.

لیست ۱۰ برند برتر یوپی اس در سال ۲۰۱۵:

۱۰-یو پی اس powervar ABS-1200-11

این محصول از معروفترین برند های یو پی اس موجود در بازار است که به دلیل واحدهای بادوام ups بسیار معروف است. از استفادۀ این دستگاه قوی لذت خواهید برد، علی الخصوص اگر بخواهید تمامی دستگاه های الکتریکی خودتان را پشتیبانی کنید.

یو پی اس powervar

یو پی اس powervar

۹-یو پی اس Belkin Battery Backup UPS Unit (واحد پشتیبانی ups باتری belkin )

بسیاری از افراد به دلیل وجود ویژگی های مفید مایل به استفاده از این محصول هستند. با این سیستم پشتیبانی برق ۱۲ ولتی بقادر خواهید بود به سادگی الکتریسیته را در دستگاهتان نگه دارید. عملکرد این دستگاه به راحتی در چراغ راهنما در قسمت جلویی دستگاه قابل مشاهده می باشد. همچنین این دستگاه ups ، از محصولات بادوام و محکم ساخته شده در نتیجه می توانید مدتی طولانی از آن استفاده نمایید.

یو پی اس belkin

یو پی اس belkin

 

 

۸-یو پی اس Clever CS530B Tower UPS ( ups برج CS530B هوشمند)

این محصول قدرتمند همه نیاز های مصرف کننده را پشتیبانی می نماید. این دستگاه برجکی دارد که با استفاده از آن می توان دوام و استقامت دستگاه را افزایش داد. این منبع تغذیۀ بدون وقفه ، حدود ۱۱۰ ولتاژ ورودی جریان متناوب دارد تا قبل از اینکه از این دستگاه قدرتمند در اداره تان بهره گیرید، نیروی باتری های کناری این یو پی اس را مجدداً شارژ نمایید.

یو پی اس clever

یو پی اس clever

۷-یو پی اس Eaton 5P1500 Tower UPS

این یو پی اس یکی دیگر از دستگاه هایی است که این روزها بسیار معروف است. این دستگاه برجی با ۱۲۰ ولت و سیستم الکتریسیتۀ  ۱٫۴۴kva پشتیبانی می شود. هنگام استفاده از این دستگاه، به راحتی قادر خواهید بود عملکرد واحد یو پی اس را ببینید. همچنین می توانید به نمایشگری که در جلوی دستگاه تعبیه شده و شامل تمامی جزئیات و اطلاعات مهم دربارۀ این واحد ups قدرتمند است نگاهی بیندازید.

یو پی اس eaton

یو پی اس eaton

۶-یو پی اس Maruson Pro-2000ALCD UPS Unit

زمانیکهقصد دارید از بهترین نوع یو پی اس استفاده کنید ، می توانید به این واحد قدرتمند نگاهی بیندازید. این دستگاه، عملکرد خوب و سیستمی معتبر دارد. همچنین مجهز به نمایشگر LCD شفافی است که تجربه ای خوب برای مصرف کنندگان فراهم می آورد.

یو پی اس maruson

یو پی اس maruson

۵- یو پی اس Opti-UPS TS2250B UPS Unit

این محصول یکی دیگر از واحدهای یو پی اس پیشنهادی است که مصرف کننده حتماً ویژگی های این یوپی اس لذت خواهد برد. این واحد عملکردی با شروع خنک دارد که باعث افزایش سرعت فرآیند مبدا این دستگاه می گردد. فراموش نکنید که از عملکرد ذخیرۀ انرژی آن با استفاده از حالت سبز یوپی اس استفاده نمایید. این یو پی اس، همچنین سیستم مدیریتی برق هوشمند قدرتمندی دارد که تاثیر کلی این دستگاه را افزایش می دهد.

opti-ups

opti-ups

۴-یو پی اس Powercom 1500 VA UPS System

اگر می خواهید یک سیستم پشتبانی یو پی اس خوب در دفتر کارتان داشته باشد، می توانید همین امروز این واحد را  تهیه نمایید. این سیستم ups سیستم پشتیبانی خوبی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند. فضای ذخیره سازی انرژی ۱۵۰۰ va، امکان ذخیره انرژی و الکتریسیته را به سادگی به شما می دهد.

یو پی اس Powercom

یو پی اس Powercom

۳-یو پی اس Tripp Lite Smart1500LCDT UPS Unit

این دستگاه یو پی اس تعاملی قادر به تنظیم ولتاژ بوده و طول عمر بالای باتری را برای مصرف کنندگان فراهم می نماید. همچنین مصرف کننده قادر خواهد بود در حین استفاده از نمایشگر LCD آن، به راحتی عملکرد کلی این یو پی اس را مشاهده و تنظیمات کلی دستگاه را به سادگی مدیریت نماید.

یو پی اس Tripp Lite

یو پی اس Tripp Lite

۲-یو پی اس CyberPower CP1500AVRLCD

این سیستم یو پی اس می تواند تمامی دستگاه های شما مانند کامپیوتر های شخصی، سیستم سرگرمی خانگی و دستگاه های دیگر را محفاظت نماید. نمایشگر LCD این دستگاه، تمامی جزئیات مهم دربارۀ آن شامل دقیقه، درجۀ بارگذاری، وضعیت باتری و اطلاعات مهم دیگر را نشان می دهد.

یو پی اس CyberPower

یو پی اس CyberPower

۱- یو پی اس APS Back UPS System

هنگامی که می خواهید بهترین دستگاه ups را انتخاب نمایید، می توانید این واحد APC BE550G UPS قدرتمند را بخرید. این دستگاه قادر است انرژی ضمانت شده ای را ایجاد و حفاظت کند و شما به راحتی می توانید دوام دستگاه های الکتریکی تان را حفظ کنید. نرم افزار کاهش انرژی آن به شما این امکان را می دهد تا دستگاه را به طور خودکار روشن کنید مخصوصاً زمانی که جریان الکتریسیته قطع می گردد. این واحد یو پی اس با سه سال ضمانت ارائه می شود تا همه نیاز های مصرف کنندگان را تامین نماید.

یو پی اس APC

یو پی اس APC